Beylikdüzü Ünlü Psikolog Duygu Yüksel

Yeni evlenen çiftlerin yaşamış olduğu genel sorunlardan biri olan ikili ilişkilerin düzensizliği, Beylikdüzü çift terapisi sayesinde çözüme kavuşturulmaktadır. Birçok birey, bu tedavi yöntemi ile eşine olan sevgisini ve saygısını arttırmaktadır. Ayrıca yeni evlenen çiftler için se, danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Profesyonel doktor olan Duygu Yüksel tarafından tasarlanan tu terapiler, kısa bir zaman içerisinde sonuç vermektedir. Tıp dünyasının en güzide sağlık kurumları arasında yer alan Beylikdüzü psikolokliniği teknolojik imkânlar ile donatılmıştır. Özellikle her hastaya uygulanan farklı tedavi yöntemleri sayesinde yaşanan sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Daha da çok belli bir yaş grubunun üstünde olan insanlarda meydana gelen cinsel duyguların yetersizliği, yine ikili ilişkilere zarar vermektedir.

Bu sorunu ortadan kaldırmak içinse, kliniğimiz tarafından tasarlanmış olan Beylikdüzü cinsel terapiseansları, yüzde yüz başarı sağlamaktadır. İnsan psikolojisini yakından takip eden hekimlerimiz, tüm hastalık türleri üzerinde araştırmalar yapmaktadır. Kliniğimizin faaliyet gösterdiği diğer alanları öğrenmek ve doktorlarımızı yakından tanımak için web sitemizde bulunan iletişim numaraları ile bizleri arayabilirsiniz.