Firma Rehberi Tanıtımı & Ücretsiz Firma Rehberi

Firmarehberim.com, iş dünyasına yeni atılan veya hizmet verdiği sektörde prestijini arttımak isteyen firmaların logolarını yayınlar, müşteri kitlelerini genişletmesine yardımcı olur. En büyük avantajı, ücretsiz firma rehberi  internet ortamında çok kısa bir sürede tanınmasını sağlamaktır. Birçok tanıtım aracı olmasına rağmen en iyi tanıtım, günümüzde internet kullanılarak yapılan tanıtımdır.

Herkesin, kendi ihtiyacına göre faydalanabilmesi için tasarlanmış sitede, kolay kullanım için iller ve hizmet sektörleri sınıflandırılmıştır. Herkes, aradığı il ve ilgilendiği sektöre tıklayarak, firma ekleme ya da firma arama işini rahatlıkla halledebilir. Siteye ayrıca, emlak, araç ve iş ilanı gibi ilanlar da ekleme imkanı vardır. Aynı zamanda televizyon dinleme ve müzik dinleme gibi hizmetlerinde sunulduğu firmarehberim.com, Türkiye’nin en kapsamlı hizmeti veren firma rehberi niteliğindedir.

Firmanız için rehber arayışınız varsa, kullanımı oldukça basit olan siteye üye olarak, firmanızı ekleyebilir, diğer tüm hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.