Heeycar Araç Kiralama Firması Hakkında

Sektörde vermiş olduğu hizmet kalitesi ile bilinen Heeycar firması, yenilikçi bakış açısı sayesinde, bireylerin tüm beklentilerini karşılayacak araç modellerine sahiptir. 7 den 70’şe hemen hemen herkese hitap eden araç modelleri sayesinde, ulaşım ihtiyaçlarını en konforlu bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bulunan tüm araçlar, yeni teknolojiler ile üretilmiş ve belli bir kilometrenin üstüne çıkmamaktadır. Yani, yeni araç modellerini bünyesine katmaktadır. Ayrıca hizmete sunulan tüm araçlar, belli zaman dönemlerinde bakımlardan geçirilmektedir.

Araçların rutin temizliği yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilmektedir. Heeycar İstanbul araç kiralama sektörünün önde gelen firması olarak, farklı bölgelerde de hizmet vermekteyiz. Ayrıca tüm araçlarımızın kaskosu ve trafik sigortası bulunmaktadır. Kaza veya arıza gibi istenmeyen durumlar karşısında firmamızın anlaşmalı olduğu kurumlar tarafından yol destek yardımı da verilmekte ve herhangi bir mağduriyet yaşamanız engellenmektedir.

Sabiha Gökçen havalimanı oto kiralama ve Atatürk havaalanı araç kiralama şubelerimiz sayesinde, tüm yolcu ve turistlerimizin ulaşım ihtiyacınızı etkin bir şekilde karşılamaktayız. Ayrıca kiralama sırasında yapılan tüm işlemler resmi belgeler ile garanti altına alınmaktadır.