Kadıköy Fitness Salonu

Kadıköy spor salonları olarak, üyelerimizin sağlıklı bir şekilde yaşamalarını sağlayan egzersiz hareketlerini verdiğimiz dersler sayesinde, doğru be bilinçli bir şekilde yapmalarını sağlamaktayız. Aramıza katılan yeni üyelere özel başlangıç programları düzenlemekte ve kısa sürede istediği fit vücuda kavuşmalarını sağlamaktayız.

Toplumumuzun daha sağlıklı yaşamaları için tasarlamış olduğumuz spor salonumuz, teknolojik yenilikler ile donatılmış ve hemen hemen istediğiniz tüm spor aletleri temin edilmiştir. Ayrıca Kadıköy spor salonu, geniş ve ferah bölümlerden oluşmaktadır. Sporunuzu tamamladıktan sonra, rahat bir şekilde duşunuzu alabileceğiniz banyolar, güvenliğiniz için düşünülmüş olan kameralar ve rahat rahat giyinip soyunmanız için tasarlanmış olan soyunma odalarımız sayesinde, üyelerimize lüks bir spor merkezi konforu yaşatmaktayız.

Salonumuzda verilen Kadıköy boks dersleri sayesinde, istediğiniz vücuda kavuşmanız için uzman hocalarımız sizler ile birliktedir. Dersler sırasında, verilen bilgilerin daha net bir şekilde anlaşılması için düşünülmüş olan uygulamalı eğitim sistemi sayesinde, gelecekte iyi bir boksör olmanız sağlanmaktadır. Kadıköy Fitness salonları olarak, tüm üyelerimizin spor hayatlarında başarılı olmalarını sağlamak için yeni projeler geliştirmekteyiz.