Market Gastrogen

Kilo problemi olanlar ve zayıflamak isteyenler için sağlıklı ve kalıcı zayıflama yöntemi olarak da bilinen gastrogen, sıfır kalori alarak basit bir yöntem ile zayıflamanızı sağlıyor. Yağ yakımında etkili olan L –  carniti içeriği ile vücudunuza giren yağların yakılmadan vücudunuzdan atılmasını sağlayan gastrogen bu sayede yağların depolanmasını önler.

Lif içeriği sayesinde midenizde jölemsi bir sıvı oluşturarak midenizi şişiren ve yaptığı bası ile size tokluk hissi yaşatan gastrogen aynı zamanda sindirim sisteminde yer alan zararlı bakterilerin vücudunuzdan uzaklaşmasını sağlar. Sindirim sisteminizin aktif olarak çalışmasını sağlayarak  zayıflama sürecinde karşılaşılan kabızlığın oluşmasını da önleyen gastrogen basit bir şekilde sağlıklı olarak kilo vermenize katkı sağlar.

Bir çok ülke de obezite ile mücadele ilacı olarak kullanılan gastrogen, demir ve kalsiyum açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. A ve C vitamini bakımından da zengin olan gastrogen ayrıca doğal şeker içeriği ile de kan şekerinizi düzenler. Zayıflama sürecinde gıda takviyesi olarak da kullanabileceğiniz gastrogenin her hangi bir zararı veya katkı maddesi de yoktur.