Mecidiyeköy Oto Ekspertiz İşleriniz İçin Sağlam Firma Otonom Oto Ekspertiz

Mecidiyeköy’de oto ekspertiz ikinci el araçlarınızın kontrollerini yapmaktadır. Sıfır araç yerine ikinci el araç almayı düşünenler için bu hizmeti sunuyoruz. Özellikle alacağı araç hakkında bilgisi olmayan alıcılar mecidiyeköy oto ekspertiz hizmetlerimizden mutlaka faydalanmaları gerekiyor. Otonom ekspertiz firmamız tüm endişelerinizi ortadan kaldırıyor ve alacağınız aracın ne durumda olduğunu detaylı olarak sizlere rapor ediyor.

Mecidiyeköy Oto ekspertiz işi uzmanlık isteyen bir işlemdir. Bu tür işlemleri yapan çok sayıda firma bulabilirsiniz. Ancak, aracınızla ilgili en gerçek bilgileri verebilecek firma sayısı oldukça azdır. Bu nedenle doğru firmayı tercih ederek işe başlamalısınız. Birkaç saat içerisinde sonuçlandırdığımız oto ekspertiz kontrollerimiz sonucunu rapor halinde sizlere sunuyoruz. İkinci el araçlarla ilgili olarak ilk olarak mekanik kontroller yapılmaktadır.

Elektrik ve elektronik aksamların incelemeleri detaylı olarak yerine getirilmektedir. Bunun dışında mecidiyeköy oto ekspertiz hizmetlerimizin içerisinde motor kontrolleri ayrı bir önemle yapılmaktadır. Motorun son durumu, beygir ve tork dengesi titiz bir şekilde incelenmektedir. İkinci el araçlarda en önemli kısım kaporta ve boyadır. Boyanmış ve kaporta kısmından ciddi işlem görmüş araçlar her zaman büyük sorunlar çıkaracaktır. Bu kısımları da ustalarımız en yeni cihazlarla kontrol etmektedir.

Bu kontrollerin tamamlanması sonunda mecidiyeköy oto ekspertiz firmamız sonuçlarla ilgili raporu hazırlamaktadır. Çıkan rapor yorumlanmakta ve sizlere bilgi verilmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler almak için bizi hemen arayabilirsiniz.